Hoved  
Serier

Utgivelser pr år for Bamse - verdens sterkeste bjørn
NavnÅrAntall utgivelserMuseet eier
Bamse - verdens sterkeste bjørn1973120
Bamse - verdens sterkeste bjørn1974120
Bamse - verdens sterkeste bjørn1975120
Bamse - verdens sterkeste bjørn1976101
Bamse - verdens sterkeste bjørn1977122
Bamse - verdens sterkeste bjørn1978122
Bamse - verdens sterkeste bjørn197990
Bamse - verdens sterkeste bjørn1980101
Bamse - verdens sterkeste bjørn198181
Bamse - verdens sterkeste bjørn1982123
Bamse - verdens sterkeste bjørn1983125
Bamse - verdens sterkeste bjørn1984128
Bamse - verdens sterkeste bjørn1985125
Bamse - verdens sterkeste bjørn1986128
Bamse - verdens sterkeste bjørn1987125
Bamse - verdens sterkeste bjørn1988124
Bamse - verdens sterkeste bjørn1989128
Bamse - verdens sterkeste bjørn19901111
Bamse - verdens sterkeste bjørn19911212
Bamse - verdens sterkeste bjørn19921212
Bamse - verdens sterkeste bjørn19931212
Bamse - verdens sterkeste bjørn19941212
Bamse - verdens sterkeste bjørn19951212
Bamse - verdens sterkeste bjørn19961212
Bamse - verdens sterkeste bjørn19971212
Bamse - verdens sterkeste bjørn19981312
Bamse - verdens sterkeste bjørn19991313
Bamse - verdens sterkeste bjørn20001312
Bamse - verdens sterkeste bjørn20011514
Bamse - verdens sterkeste bjørn20021313
Bamse - verdens sterkeste bjørn20031313
Bamse - verdens sterkeste bjørn20041313
Bamse - verdens sterkeste bjørn20051313
Bamse - verdens sterkeste bjørn20061313
Bamse - verdens sterkeste bjørn20071313
Bamse - verdens sterkeste bjørn20081313
Bamse - verdens sterkeste bjørn200966
1 - 37

© 2010 Tegneseriemuseet.