Hoved  
Serier

Utgivelser pr år for Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet
NavnÅrAntall utgivelserMuseet eier
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet195142
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1952123
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet19532411
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1954244
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1955192
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1956141
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1957121
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1958130
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet195940
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet196060
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet196190
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1962122
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1963268
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1964121
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1965122
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1966122
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1967126
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1968125
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet19691212
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet19701210
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet19711211
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet19721211
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet19731210
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1974125
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1975123
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1976122
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1977129
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet1978125
Serie magasinet/ (det) nye serie magasinet197992
1 - 29

© 2010 Tegneseriemuseet.